Objekt Kilián

Velkoryse vybudovaný dům Kilián slouží již 12 let ke komfortnímu ubytování návštěvníků Kvildy. Stalo se tradicí, že každý z apartmánů má své jméno po některém ze šumavských vrcholů. My chceme ctít tuto tradici i nadále a jméno Boubín zachováme. Apartmánový dům Kilián se nachází v klidné části Kvildy, dobře dostupný pěšky i autem - umístění objektu je zvýrazněno na mapě.

Zde Vám nabízíme k ubytování prostorný apartmán 2+kk v 1. patře domu, sestávající z velkého obývacího pokoje vč. kuchyňského a jídelního koutu a samostatné ložnice. K výhradnímu využití máte 2 velké terasy. K dispozici je kolárna/lyžárna a pro Vaše auto uzavřené garážové stání v suterénu objektu.

Neposkytujeme stravování. K dispozici je kompletně vybavená kuchyně, v místě je i dostatek stravovacích možností včetně excelentních snídaní ve vyhlášené kvildské pekárně a dobrého piva v místním pivovaru. 

Místní obchod s potravinami je velmi dobře zásoben a otevřen každý den vč. neděle. Stejně dobře zásobené jsou i 2 místní obchody se sportovním zbožím.  V místních půjčovnách si lze půjčit sportovní potřeby (kola, elektrokola, elektrické koloběžky, lyže, sněžnice).

Apartmán je nekuřácký.

Kvilda má přímé autobusové spojení s Prahou i s dalšími velkými městy. Autobusová zastávka je 200 m od objektu.

Rezervace pobytu

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar