Rezervace pobytu

Základní informace o rezervaci

V kalendáři označte dny, které u nás budete chtít strávit a vyplňte potřebné údaje. Uvedení počtu osob nám slouží k připravení dostatečného počtu lůžkovin. Pokud máte nějaké zvláštní přání, či dotaz, nebo pokud plánujete vzít s sebou psa, sdělte nám to v poli “poznámka”. Poté rezervaci odešlete.

Co nejdříve se Vám ozveme s informací, zda je Vámi vybraný termín volný a pokud ano, zašleme Vám zpět pokyny k úhradě zálohy ve výši 50% ceny ubytování se splatností 7 dnů. Váš termín bude předběžně zarezervován a ostatní případní zájemci o tom budou informováni. Po zaplacení zálohy zarezervovaný termín budeme považovat za obsazený.

Nebude-li záloha zaplacena do splatnosti, rezervaci považujeme za zrušenou.

Doplatek je splatný nejpozději 30 dnů před zahájením pobytu, a to bezhotovostně se stejnými bankovními údaji, jako platba zálohy. Bez úhrady doplatku nelze pobyt v apartmánu zahájit.

Žádáme Vás o telefonické (602 211 227 nebo 723 022 111) či e-mailové (rezervace@kvildaboubin.cz) sdělení předpokládaného času příjezdu a jeho upřesnění v případě, že se Vám nepodaří jej dodržet.

V případě, že na pobyt nenastoupíte ani do 24 hodin od sjednaného zahájení pobytu, rezervace se ukončuje a zaplacená cena propadá.

Níže naleznete závazná pravidla pobytu v apartmánu Boubín.

Rezervace pobytu

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar